Mutfak Tezgahı imalatı - Çepni Yapi®

Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00

Silestone, yüzde doksan kuvarstan oluşan kuvars bazlı bir kompozit malzemedir. Kuvars, hem yer kabuğunda hem de sentetik formda bulunan doğal olarak oluşan bir mineraldir. Silestone tezgahlarda kullanılan kuvars kontrollü fabrika ortamında üretilen kuvars bazlı bir malzemedir. Bu, tezgahların üstün güçlerini ve dayanıklılıklarını korumalarına yardımcı olur. Tezgahın geri kalan yüzde onu, renk ve doku ekleyen reçineler, polimerler ve pigmentlerin bir karışımını içerir.

Silestone'un belki de en çekici özelliği şık ve modern görünümüdür. Silestone tezgahı, kuvars bazlı yapısı sayesinde her mutfakta harika görünecek benzersiz, çekici bir görünüm sunar. Kuvars kompozitin sağladığı sağlam ve sağlam his, Silestone'u fırınlama, yemek pişirme veya diğer mutfak işleri için bir çalışma alanı oluşturmak için mükemmel bir seçim haline getirir.

Dayanıklılık söz konusu olduğunda, Silestone tezgahları piyasadaki en güçlü tezgahlardan bazılarıdır. Silestone çizilmelere, çatlamalara ve hatta ısı hasarına karşı mükemmel koruma sağlar. Bu, onu ciddi aşınma ve yıpranmanın yaygın olduğu tüm mutfaklar için ideal bir seçim haline getirir.

Silestone mutfak tezgahının bakımının kolay olması da bir başka mükemmel avantajdır. Yüzey gözeneksiz bir malzeme olduğu için temizlik çok az çaba gerektirir. Herhangi bir tezgahın harika görünmesini sağlamak için genellikle nemli bir bezle basit bir silme yeterlidir.

Silestone ayrıca tezgahlarınızı ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olan bir dizi renk, doku ve desen sunar. Bu kadar çok seçenekle mutfağınıza mükemmel şekilde uyan bir şey olacak.

Genel olarak, Silestone mutfak tezgahı her mutfak için mükemmel bir seçimdir. Mükemmel dayanıklılıkları ve temizlemesi kolay yüzeylerinden modern görünümleri ve çeşitli seçeneklere kadar Silestone tezgahlar, stil ve maddenin harika bir kombinasyonunu sunar. Mutfağınızı yükseltmek istiyorsanız, Silestone mutfak tezgahı kurmayı düşünmeye değer.

Silestone tezgahlar ne kadar dayanır?

Silestone tezgahlar, uygun bakımla ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Silestone hangi renk paletini sunuyor?

Silestone, çeşitli tonlarda ve desenlerde 60'tan fazla renk seçeneği sunar.

Silestone'un bakımı ne kadar kolay?

Silestone'un bakımı kolaydır. Diğer doğal taşlar gibi gözeneksizdir ve sızdırmazlık gerektirmez.

Silestone tezgahların maliyeti nedir

Silestone tezgahların maliyeti seçilen boyuta, kenar profiline ve renge bağlıdır.

Silestone ısıya dayanıklı mı?

Evet, Silestone 200°C / 392°F sıcaklığa kadar dayanabilir.

whatsapp