Mutfak Tezgahı imalatı - Çepni Yapi®

Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00

Coante Mutfak Tezgahları, kuvars ve granitten üretilir ve mevcut en dayanıklı tezgah malzemeleri arasındadır. Kuvars, gücü ve dayanıklılığı ile bilinir ve çizilmelere, talaşlara ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Granit doğal olarak lekelenmeye ve ısıya dayanıklıdır.

Coante Mutfak Tezgahları, dayanıklılığa ek olarak aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi güzel seçenek sunar. Şık ve çağdaştan geleneksel ve doğala kadar, mutfağınızın dekoruna uyacak doğru stili bulacaksınız. Granit ve kuvars seçimi, herkes için bir şeyler olmasını sağlar ve renk ve desen yelpazesi de alanınız için doğru olanı bulmanızı sağlar.

Coante Mutfak Tezgahlarının temizliği ve bakımı da inanılmaz derecede kolaydır. Biraz özen ve bakımla tezgahınızı yıllarca yeni gibi tutabilirsiniz. Kuvars ve granitin ikisi de gözeneksizdir, bu nedenle sıvıları veya dökülmeleri emmezler, bu da temizliklerini kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken, dökülenleri nemli bir bezle silmek ve hazırsınız.

Uzun süre dayanacak ve bakımı kolay bir tezgah arıyorsanız, Coante Mutfak Tezgahı mükemmel bir çözüm. Dayanıklı, çekici ve her mutfağın dekoruna uyacak bir dizi renk ve stilde mevcutturlar.

Coante Mutfak Tezgahı için en iyi tezgah türü hangisidir?

Kuvars, gözeneksiz olması ve çizilmelere, lekelere ve bakterilere karşı son derece dayanıklı olması nedeniyle Coante Mutfak Tezgahı için en popüler seçimdir.

Coante Mutfak Tezgahlarının Bakımını Nasıl Yaparım?

Coante Mutfak Tezgahlarının bakımı için, bunları düzenli olarak ılık sabunlu suyla silmek ve ardından temiz suyla durulamak önemlidir. Sert kimyasallar veya aşındırıcılar kullanmamak da önemlidir.

Bir Coante Mutfak Tezgahı ne kadar dayanır?

Uygun bakım ile bir Coante Mutfak Tezgahı 25 yıl veya daha uzun süre dayanabilir!

Coante Mutfak Tezgahları Kolayca Leke Yapar mı?

Hayır, kuvars tezgahlar gözeneksizdir ve kolayca lekelenmezler. Ancak, bu önemli

E-Katalog için tıklanıyız.

whatsapp