whatsapp
Belenco Mutfak Tezgahı - Hizmetler - Mutfak Tezgahı İmalatı - Porselen Mutfak Tezgahı Altınşehir Başakşehir İstanbul
×

Belenco, sunduğu zengin renk, desen ve doku seçenekleri ile özgün çözümler arayan mekan tasarımcılarının, sınırsız düşünmelerine öncülük eder. Zengin ürün gamına sahiptir. Gücünü, Türkiye’de sektöründe ilk ve tek olan Ar-Ge Merkezi’nden alır. Moda ve trend belirleyendir, dünyadaki tasarım trendleri ile uyumlu özgün yüzey tasarımları ile sektörün öncü ve takip edilen markasıdır. Türkiye’de alanında uluslararası ödüllere sahip tek markadır. Geliştirdiği yüzeyler dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından aldığı ödüller ile onaylanmıştır.


Belenco Kuvars Yüzeyler, gözeneksiz ve kompakt yapısı ile üzerinde bakteri veya mikroorganizma üremesine izin vermez. LGA Qualitest GMBH tarafından verilen hijyen raporuna sahiptir. LGA, Belenco’nun kolay temizlendiğini, temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen acısından tamamen güvenli olduğunu onaylar. Sahip olduğu NSF sertifikası ise Belenco’nun üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceğini tasdik eder. Belenco basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur. Nemli, pamuklu bir bez ve az miktarda yumuşak nötr bir sıvı sabun (bulaşık sabunu v.b.) günlük temizlik için yeterlidir.


Belenco Kuvars Yüzeyler insan sağlığı için zararlı düzeyde herhangi bir gaz salınımı gerçekleştirmez. Bu özelliği prestijli bir kurum olan uluslararası Greenguard tarafından da belgelendirilmiştir. GREENGUARD iç Mekan Hava Kalitesi Sertifikası ve GREENGUARD, Belenco’nun iç mekan hava kalitesini arttıran, düşük emisyonlu, havaya zararlı düzeyde toksik kimyasallar yaymayan bir malzeme olduğunu belgeler.Teklif Alın

WhatsApp

WhatsApp

Telefon

Telefon

E-posta

E-posta